ხარისხითა და სტანდარტიზაციით გამოწვეული მსოფლიოში, ორგანიზაციები მუდმივად ცდილობენ დააკმაყოფილონ სტანდარტიზაციის საერთაშორისო ორგანიზაციის (ISO) მიერ დაწესებული მოთხოვნები. ISO მნიშვნელოვან როლს ასრულებს ინდუსტრიის სტანდარტების დადგენაში და შენარჩუნებაში, სხვადასხვა სექტორში თანმიმდევრულობისა და შესაბამისობის უზრუნველსაყოფად. როგორც ამ ძალისხმევის ნაწილი, ყოველწლიური აუდიტი ტარდება ორგანიზაციის ISO სტანდარტების შესაბამისად. ამ აუდიტებს უზარმაზარი მნიშვნელობა აქვს პროცესების შეფასებისა და გაუმჯობესების, მომხმარებელთა კმაყოფილების გაღრმავებისა და ორგანიზაციული ზრდის მართვის საქმეში.
ISO წლიური აუდიტი წარმოადგენს ორგანიზაციის ოპერაციების საფუძვლიან მიმოხილვას, რომლის მიზანია შეაფასოს ISO სტანდარტებთან შესაბამისობა, გაუმჯობესების სფეროების იდენტიფიცირება და ყოველდღიურ პრაქტიკაში თანმიმდევრულობა და ეფექტურობა. ეს ყოვლისმომცველი შეფასება მოიცავს სხვადასხვა ასპექტს, როგორიცაა ხარისხის მენეჯმენტი, გარემოზე ზემოქმედება, პროფესიული ჯანმრთელობა და უსაფრთხოება, ინფორმაციის უსაფრთხოება და სოციალური პასუხისმგებლობა.
აუდიტის პროცესში, აუდიტორები, რომლებიც არიან მაღალი გამოცდილი ექსპერტები თავიანთი სფეროებში, ეწვივნენ ორგანიზაციას, რომ შეისწავლონ მისი პროცედურები, დოკუმენტები და ადგილზე პრაქტიკა. ისინი აფასებენ, რამდენად შეესაბამება ორგანიზაციის პროცესები ISO– ს მოთხოვნებს, ზომავს განხორციელებული სისტემების ეფექტურობას და აგროვებს მტკიცებულებებს შესაბამისობის შესამოწმებლად.
ახლახან კომპანიამ წარმატებით მოიპოვა ISO სასერთიფიკატო სერტიფიკატის განახლების წლიური მიმოხილვა. ეს არის მნიშვნელოვანი პროგრესი, რომელიც კომპანიის მიერ მიღწეულია მისი ყოვლისმომცველი სიძლიერის გაუმჯობესებაში, დახვეწის, ინსტიტუციონალიზაციისა და სტანდარტიზაციის მენეჯმენტის ახალი დონის აღნიშვნაში. კომპანია დიდ მნიშვნელობას ანიჭებს "სამი სისტემის" სერტიფიკაციას. სრულად ამოქმედდება ხარისხის, გარემოსა და ჯანმრთელობისა და უსაფრთხოების მენეჯმენტის პროფესიული სისტემის დანერგვა. ორგანიზაციული ხელმძღვანელობის გაძლიერებით, მენეჯმენტის სახელმძღვანელოების და საპროცესო დოკუმენტების მომზადების სტანდარტიზაციით, სტანდარტული მენეჯმენტის სისტემის შინაარსზე ტრენინგის გაძლიერებით და შიდა მართვის აუდიტის მკაცრად განხორციელებით, კომპანია სრულად განახორციელებს მართვის სისტემის მშენებლობასა და გაუმჯობესებას.
ექსპერტმა გუნდმა ჩაატარა მენეჯმენტის სისტემის სასერთიფიკატო აუდიტი კომპანიის შესახებ. დოკუმენტების, გამოკითხვების, დაკვირვებების, ჩანაწერების შერჩევის და სხვა მეთოდების ადგილზე მიმოხილვის საშუალებით, ექსპერტთა ჯგუფი თვლის, რომ კომპანიის სისტემის დოკუმენტები შეესაბამება შესაბამის ეროვნულ სტანდარტებსა და რეგულაციებს. იგი თანახმაა განაახლოს კომპანიის მართვის სისტემის სერტიფიკაცია და რეგისტრაცია და გასცეს "სამი სისტემის" მართვის სასერთიფიკატო სერტიფიკატი. კომპანია გამოიყენებს ამ შესაძლებლობას, შეისწავლოს და გააფართოვოს შინაგანი, ღრმად შეუწყოს ხელი „სამი სისტემის“ მენეჯმენტსა და მუშაობას, გახადოს ხარისხი, გარემო და პროფესიული ჯანმრთელობისა და უსაფრთხოების მენეჯმენტი უფრო სტანდარტიზებული და პროფესიონალური, მუდმივად აუმჯობესებს და აძლიერებს კომპანიის სრულყოფილ მენეჯმენტს და უზრუნველყოფს კომპანიის მაღალტექნოლოგიური და მაღალი ხარისხის განვითარებას.